Poppodium Gebr. De Nobel wordt studieplek tijdens Red Bull Study Club
Na de succesvolle edities in de Marktkantine (Amsterdam), Winkel van Sinkel (Utrecht) en recent nachtclub BIRD (Rotterdam), opent nu Gebr. De Nobel in hartje Leiden haar deuren voor studenten. Overvolle bibliotheken, scholen en universiteiten, een vol studentenhuis: het is moeilijk om een fijne studeerplek te bemachtigen tijdens een tentamenperiode. Als student heb je behoefte aan een ontspannen werkplek. Dus waarom niet een nachtclub omtoveren als deze toch niet in gebruik is?
Niet beuken maar blokken
Gebr. De Nobel wordt vanaf 18 oktober tot en met 21 oktober omgetoverd tot een ideale studieclub! Red Bull Study Club is er om energie te verspreiden en studiemotivatie van studenten een boost te geven. Waar je normaal staat te beuken op beats, kunnen studenten nu een week lang de studieboeken induiken.
Met 75 cafés, 8 musea, 3 bioscopen en 3 theaters is Leiden een bruisende stad voor studenten. Daarnaast zijn veel poppodia en clubs nu minder in gebruik vanwege de Corona-maatregelen. Red Bull ziet kansen om wat aan het te kort aan studieplekken te doen en de horeca te steunen.
Rijen voor de bibliotheek
Tijn van Dam studeert Economie aan de Erasmus Universiteit: "Tijdens mijn studie heb ik ervaren hoe moeilijk het is om een fijne studeerplek te vinden door onder andere Corona. Ik vind Red Bull Study Club daarom een supervet initiatief, een win-win voor studenten en horeca."
De deuren van Gebr. De Nobel zijn geopend van 08.00 tot 00.00 uur. Studenten reserveren een gratis dagdeel zodat ze zeker zijn van een werkplek. Er is per dag ruimte voor 200 studenten die in stilte kunnen werken, met alles bij de hand. Afgewisseld met leuke ontspanning en inspirerende activiteiten.
Reserveer nu via deze link je studieplek.